Ja esat uzsākuši mācības autoskolā un drīzumā plānojat sākt praktisko braukšanas apmācību, tad visdrīzāk ir radušies vairāki jautājumi. Visbiežāk tie ir – kas mani sagaida? Cik nodarbības man būs jābrauc? Vai instruktors nebļaus uz mani, ja sajaukšu pedāļus? Un daudzi citi vienlīdz svarīgi jautājumi.

 

praktiska-brauksanas-apmaciba

Lai būtu vieglāk uzsākt apmācības, kā arī būtu drošības sajūta jau pirms pirmās nodarbības, tad aicinām iepazīties ar to, kā notiek praktiskā braukšanas apmācība Autoskolā Elite.

Instruktora darbs, pretēji daudzu cilvēku uzskatiem, ir kas vairāk par braukšanas komandu došanu: “Brauksim pa labi”, “brauksim pa kreisi”. Instruktora profesija apvieno gan skolotāja prasmes, gan psihologa dotības, gan inspektora zināšanas un drauga padomus. Šī profesija no instruktora prasa ne tikai perfekti pārzināt automobiļa uzbūvi, Ceļu satiksmes noteikumus un CSDD prasības eksāmenā, bet arī saprašanos un komunikāciju ar cilvēku.

  • Pirmo nodarbību var nosaukt par iepazīšanās nodarbību, kurā instruktors izstāsta visu apmācības gaitu, izrunā kopējo sadarbību un visus aktuālos jautājumus. Instruktora uzdevums ir izskaidrot automašīnas darbības principus, automašīnas vadīšanas iekārtu darbību un to pareizu pieregulēšanu. No sākuma vadītāja uztraukums ir liels, tāpēc pirmajai kustībai ar auto jānotiek norobežotā teritorijā, laukumā vai arī uz ceļa, kur ir minimāla transportlīdzekļu kustība.
  • Pēc pirmajām nodarbībām gan jaunajam auto vadītājam, gan arī instruktoram ir skaidrs tālākais apmācības plāns. Apmācības ilgumu nosaka katra individuālās prasmes, iepriekšējās zināšanas, kā arī apķērīgums un braukšanas nodarbību intensitāte.
  • Katrā nodarbībā būs jūtams progress, tāpēc paralēli esošajām spējām būs jāapgūst jaunas zināšanas. Pēc braukšanas pamatu apgūšanas, tiks strādāts ar spoguļu lietošanu, pagrieziena rādītāju lietošanu un dinamisku ātruma palielināšanu.
  • Apmācības turpinājumā Jums būs jācenšas teorētiskās zināšanas apvienot ar praktiskajām – braukšana pēc Ceļu satiksmes noteikumiem. Instruktors ar Jums nepārtraukti komunicēs un sekos situācijām uz ceļa. Neuztraucieties, Jūs būsiet drošās rokās. Autoskolas instruktori ir ar vairāku gadu ilgu darba pieredzi, kā arī automašīnas ir aprīkotas ne tikai ar papildu spoguļiem labākai pārredzamībai, bet arī ar dubultpedāļiem, kas ļaus instruktoram pārņemt automašīnas vadību, ja tas būs nepieciešams.
  • Apmācības nobeiguma etapā instruktors veiks pieļauto kļūdu pierakstīšanu. Katra kļūda un situācija uz ceļa tiks izanalizēta un pārrunāta, lai nekas nepaliktu neskaidrs. Pirms dosieties uz braukšanas eksāmenu, Jums tiks dota iespēja pārbaudīt un apliecināt savas spējas, nobraucot nodarbību pie cita autoskolas instruktora, kurš izvērtēs Jūsu gatavību eksāmenam.

Varam apsolīt, ka rūpēsimies par to, lai, dodoties uz eksāmenu, Jūs tam būtu gatavs gan praktiski, gan psiholoģiski. Autovadītāja apliecības iegūšana ir lielisks piedzīvojums un paver daudzas iespējas, un mums ir prieks sniegt Jums to.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums, rakstot uz info@autoskolaelite.lv vai zvanot mūsu instruktoriem Gatim Šaicānam vai Dainim Šaicānam.

 

Publicēts: 04.11.2018
Komentāru skaits: 0
Ātrā pieteikšanās
Close

Ātrā pieteikšanās

Ja vēlaties pieteikties autoskolas apmācībai, mums ir nepieciešama īsa informācija un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

Kontaktpersona

Administratore

Email info@autoskolaelite.lv
Phone 28244447
close

Ātrā pieteikšanās

Ja vēlaties pieteikties autoskolas apmācībai, mums ir nepieciešama īsa informācija un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

Mail info@autoskolaelite.lv
Phone 28244447
 

Norādiet vēlamo saziņas veidu!

whatsapp

whatsapp

e-pasts

e-pasts

zvans

zvans

sms

sms

 

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!

Loader Image