Cik ilgi norit teorētiskā apmācība?

Teorētiskā apmācība notiek 4-6 nedēļas, paralēli Jums tiek nodrošināts pirmās palīdzības kurss. Pasniedzēja paraksts par atļauju uzsākt mācību braukšanu un visi nepieciešamie dokumenti tiek noformēti autoskolā apmācības periodā.

Cik ilgi norit praktiskā braukšanas apmācība?

Braukšanas apmācības kursa ilgums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, kas ir gan braukšanas regularitāte, gan individuālās spējas, gan arī daudzi citi faktori. Aptuveno braukšanas apmācības periodu instruktors var noteikt pēc pirmajām braukšanas nodarbībām, individuāli izvērtējot Jūsu spējas. Pēc pieredzes varam teikt, ka minimālais laiks, lai iegūtu tiesības ir 2-3 mēneši, tomēr lielākajai daļai tas aizņem aptuveni 3-9 mēnešus, ieskaitot teorijas nodarbības.

Ko darīt, ja man jau ir tiesības, bet ir aizmirsušās praktiskās braukšanas iemaņas?

Ja Jums ir derīga autovadītāja apliecība, bet kādu laiku neesat izmantojis savas prasmes un nejūtaties drošs, vadot automašīnu, tad mums ir sagatavota apmācības programma tieši Jums.

Kā pieteikties apmācībai?

Sazinieties ar mums telefoniski, zvanot uz tālr.: 28244447 vai, rakstot e-pastu uz info@autoskolaelite.lv, vai arī izvēlieties “Ātrās pieteikšanās” iespēju par tuvāko iespēju pierakstīties Jums vēlamajā grupā.

Vai ir iespējams iegādāties dāvanu karti autoskolas pakalpojumu saņemšanai?

Jums ir iespēja iepriecināt savus tuvākos un uzdāvināt Dāvanu karti B kategorijas apmācībai Autoskolā Elite. Par dāvanu kartes nosacījumiem lasiet šeit!

Ātrā pieteikšanās
Close

Ātrā pieteikšanās

Ja vēlaties pieteikties autoskolas apmācībai, mums ir nepieciešama īsa informācija un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

Kontaktpersona

Administratore

Email info@autoskolaelite.lv
Phone 28244447
close

Ātrā pieteikšanās

Ja vēlaties pieteikties autoskolas apmācībai, mums ir nepieciešama īsa informācija un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

Mail info@autoskolaelite.lv
Phone 28244447
 

Norādiet vēlamo saziņas veidu!

whatsapp

whatsapp

e-pasts

e-pasts

zvans

zvans

sms

sms

 

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!

Loader Image