Autoskola Elite ir noslēgusi sadarbības līgumu ar tiešsaistes teorētiskās apmācības platformu macam.lv, turpmāk piedāvājot saviem studentiem teorētisko apmācību apgūt ne tikai klātienes grupās, bet arī attālināti, mācoties sev vēlamajā laikā un vietā.


Šī brīža situācija ir piespiedusi cilvēkiem kļūt mobiliem un nepiesaistītiem kādai noteiktai vietai. Pēc lielas klientu intereses apgūt teorētisko apmācību attālināti, ar prieku varam paziņot, ka tagad tāda iespēja ir! Apgūstiet B kategorijas teorētisko apmācību pašmācības ceļā, izmantojot tiešsaistes platformu macam.lv.

Kas ir platforma macam.lv?

Macam.lv ir Latvijā pirmā tiešsaistes mācību platforma, kurā var apgūt autoskolas teorētisko apmācību attālināti. Apgūstot mācību materiālu macam.lv nav jāpiedalās autoskolas organizētajās Ceļu satiksmes noteikumu apmācībās, tādā veidā varat ieekonomēt savu laiku un nodarbības plānot pēc sava grafika.

Kā uzsākt apmācību platformā Macam.lv?

Sākumā ir jānoslēdz līgums ar Autoskolu Elite par B kategorijas apmācību uzsākšanu. Rakstiet mums uz info@autoskolaelite.lv vai zvaniet uz mob. +371 28244447 un piesakieties. Pieteikumā norādiet, ka vēlaties mācīties attālinātajā mācību grupā, izmantojot platformu macam.lv.

Vai apmācība platformā ir sarežģītāka, nekā apmācība tradicionālā veidā?

Apmācība nav īpaši sarežģītāka nekā tradicionālā klātienes apmācība. Ir dažādas nianses, kuras līguma parakstīšanas brīdī tiek izrunātas ar katru individuāli. Lai sāktu apgūt mācību materiālu Jums ir nepieciešams dators, viedtālrunis vai planšete ar stabilu interneta pieslēgumu. Gadījumā, ja Jums kaut kas nesanāk platformā ir atrodams tehniskā atbalsta numurs un e-pasts, spēsim Jums palīdzēt jebkurā saprātīgā laikā, arī brīvdienās!

Kāds ir nodarbību sadalījums tiešsaistē un klātienē?

Katram studentam ir jāapgūst kopā 11 nodarbības – 8 tiešsaistē pašmācības ceļā un 3 nodarbības klātienē Autoskolas Elite telpās (Rīga, Kuģu iela 11 – 310. kab.) ar Macam.lv pasniedzēju.

Visi aktuālie jautajumi par pieslēgšanos platformai un apmācību norisi tiek izrunāti slēdzot līgumu Autoskolā. Mums būs prieks atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.

Tuvākās apmācības grupas un cenas par apmācību meklējiet šeit!

Publicēts: 13.11.2022
Komentāru skaits: 0
Ātrā pieteikšanās
Close

Ātrā pieteikšanās

Ja vēlaties pieteikties autoskolas apmācībai, mums ir nepieciešama īsa informācija un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

Kontaktpersona

Administratore

Email info@autoskolaelite.lv
Phone 28244447
close

Ātrā pieteikšanās

Ja vēlaties pieteikties autoskolas apmācībai, mums ir nepieciešama īsa informācija un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

Mail info@autoskolaelite.lv
Phone 28244447
 

Norādiet vēlamo saziņas veidu!

whatsapp

whatsapp

e-pasts

e-pasts

zvans

zvans

sms

sms

 

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!

Loader Image