Uzsākt auto apmācību – tā jau ir liela un apsveicama apņemšanās. Tas, kurš nolemj spert šo soli saskaras ar jautājumu, izvēlēties manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.

automatiska-karba-autoskola-elitePašlaik ceļu satiksmes drošības direkcija piedāvā kārtot eksāmenu gan ar viena, gan ar otra tipa pārnesumkārbu. Nosacījums ir vienkāršs, ja eksāmenu kārtosiet ar automātisko, tad braukt ar manuālo pārnesumkārbu nedrīkstēsiet. Ja eksāmenu nokārtosiet ar manuālo pārnesumkārbu, tad drīkstēsiet braukt ar abiem pārnesumkārbu tipiem.

Kas mainās auto apmācībā, salīdzinot abus šos pārnesumkārbu tipus?

CSDD eksāmenos tiek vērtētas topošā vadītāja kompetences (iemaņas un prasmes). Tātad jaunajam vadītājam ir ne tikai jāmāk braukt ar transportlīdzekli pēc ceļu satiksmes noteikumiem, bet arī jāmāk paredzēt bīstamību, izmantot sociālās prasmes, brīvi pārvaldīt automašīnas pārējo aprīkojumu un citas iemaņas.

Automātiskā pārnesumkārba ir viena no lielākajām automašīnas ekstrām un ar to iemācīties braukt ir ātrāk un lētāk, bet arī tas nebūs viegli. Lai iegūtu tiesības, eksāmenā jums tāpat būs jāparāda kvalitatīvas braukšanas spējas.

Ja skatāmies uz nākotni, tad jau drīz auto ražotāji pilnībā pāries uz automātiskajām pārnesumkārbām, bet pagaidām, ražojot jaunus auto, šis īpatsvars ir aptuveni puse uz pusi. Autoskola Elite Jums piedāvā mācīties arī ar automātisko pārnesumkārbu, bet neiesakām to saviem kursantiem. Auto tirgū pašlaik dominē manuālās pārnesumkārbas un tas ir galvenais iemesls uzsākt auto apmācību tieši ar šo pārnesumkārbas tipu.

Pēc eksāmena ar manuālo ātrumkārbu jūs vienmēr varēsiet izvēlēties braukt ar automašīnu, kas ir aprīkota ar automātisko ātrumkārbu, bet ne otrādi…

 

Jums varētu interesēt arī šis raksts:

Publicēts: 10.02.2019
Komentāru skaits: 0
Ātrā pieteikšanās
Close

Ātrā pieteikšanās

Ja vēlaties pieteikties autoskolas apmācībai, mums ir nepieciešama īsa informācija un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

Kontaktpersona

Administratore

Email info@autoskolaelite.lv
Phone 28244447
close

Ātrā pieteikšanās

Ja vēlaties pieteikties autoskolas apmācībai, mums ir nepieciešama īsa informācija un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

Mail info@autoskolaelite.lv
Phone 28244447
 

Norādiet vēlamo saziņas veidu!

whatsapp

whatsapp

e-pasts

e-pasts

zvans

zvans

sms

sms

 

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!

Loader Image